Merkezefendi Bilgisayar Tamircisi Servisi

RG Bilgisayar 7/24 Yerinde Kaliteli Güvenilir Servis Hizmeti

Merkezefendi Teknik Servis

İletişim  :  0(537)954 3707

Denizli Teknik Servis olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir. bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz ev ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

Onay sistemi sayesinde sizin izniniz olmadan işlem yapılmaz böylece yüksek tamir ücretleri ile karşılaşmazsınız. Yerinde teknik servis talep ettiğinizde randevu sistemine bağlı olarak iş ya da evinize gelinerek sorun çözüme kavuşturulmaya çalışılır. Eğer iş ya da evinizde çözülemeyecek bir sorun ise bilgisayarınız merkez binamıza getirilerek burada gerekli testler ve işlemler yapılarak tekrar iş ya da evinize bırakılır. Bilgisayarınız bozulunca artık endişelenmenize gerek yok. Size bir telefon kadar yakınız hemen 0(537)954 3707 numaralı telefonlarımızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Merkezefendi Bilgisayar Tamiri

İletişim : 0(537)954 3707

Denizli bilgisayar tamiridonanım, program ve servis noktasında hizmet vermekteyiz.Denizli bilgisayar tamiri servisi olarak masaüstü, laptop, notebook cihazlarınızda meydana gelebilecek arızalara marka ve model farketmeksizin servis hizmeti vermekteyiz.Denizli bilgisayar tamir servisi ihtiyacını duyduğunuz harddisk, ekran kartı, işlemci, ram, cd sürücü, monitör, power suplly gibi donanım parçalarının satışını, cihazına uyarlanmasınıda yapmaktadır.Bilgisayarınızın işletim sistemini kurulması, format atılması işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.Denizli bilgisayar tamiriservisi başta logo olmak üzere sektörde tanınan bir çok ticari programın satışını yapmakta ve eğitimini vermekteyiz.Denizli bilgisayar tamiri farklı ağ, network kurulumları ve güvenlik sistemleri hizmeti alabilirsiniz.

7/24 Destek & Hizmet 0537 954 37 07

Apple Servisi :

Apple markasını taşıyan ürünler, piyasanın lider ve yenilikçi ürünleri olarak kabul görmüştür. Apple ürünleri, çok özel ve üst düzey fonksiyonlara sahip olup, yüksek kaliteye sahip ürünlerdir. Apple ürünleri gerek pahalılığı ve gerek yüksek kaliteli olduğundan dolayı, ürününüzün herhangi bir arızasında uzman kadrolara sahip ekiplere teslim etmeniz ürününüzün güvenliği açısından oldukça önemlidir. Apple servisi ihtiyacı duyduğunuz zamanda, kaliteli bir teknik destek hizmeti almak istiyorsanız eğer, Denizli Teknik Servis’i tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda olacağız.

Denizli Teknik Servis Apple Servisi olarak, uzman personel kadrosi ile apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde ve yetkili servislerden çok daha hızlı, kaliteli, ucuz ve garantili olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Apple markalı diğer ürünler için de uzman kadromuz size yardımcı olmaktadır. Mac Servisi konusunda sizlere üst düzey hizmet vermektedir.

Bilgisayar Servisi :

Firmamız hem Şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Denizli Teknik servis bünyesinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

Markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda talepler aynı iş günü içerisinde karşılanmaktadır.

 

Kurumsal Bakım Anlaşması :

Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, yazılımı ve bilgisayar çevre birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

Bakım Anlaşmasının Kapsamı Nedir?

Bilgisayar Bakım anlaşması süresince Denizli Teknik Servisinde veya müşteri yerinde servis desteği, envanter takibi, arızalı cihazın müşteri yerinde onarılamadığı durumlarda yetkili servise bırakılması , Windows 2000 Server,2003 Server, 2008 Server, XP,Windows7, Vista, Linux işletim sistemi desteği, bilgisayar tamiri, notebook servisi, yazıcı, monitör, scanner, plotter, projeksiyon cihazı, ve diğer çevre birimleri onarımı, MS Office uygulamaları, orjinal yedek parça desteği, standart hizmetlerimizden olup gerektiği durumlarda eleman outsourcing, help desk ve benzeri hizmetler eklenebilir. Gerek olmayan hizmetler anlaşma kapsamından çıkarılabilir.

 

Yerinde Bilgisayar Servisi Hizmeti :

Denizli  Teknik ServisDestek ekibimiz adresinize gelerek bilişim sistemlerinizle ilgili sorunu tespit ederek yerinde çözümler. Sorunlarınız çözümlendikten sonra bilgisayarlarınızın ve sisteminizin bakımı yapılır. Yapılan işlemler teknik servis formu hazırlanarak tarafınıza bilgisi verilir.

Yerinde çözümleyemediğimiz problemlerde, tarafınızdan onay alınarak ve servis teslim formu kesilerek sisteminiz teknik servisimize alınır ve sorunlarınız kesin olarak çözümlenir. Daha sonra en kısa sürede tekrar belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilir.

 

Kurumsal Network (Ağ) Kurulum Hizmetleri :

Kurumsal Network Çözümleri Ağ danışmanlarımız mevcut network yapınızı değerlendirerek, güncel ve gelecekteki network gereksinimlerinizi anlayarak size en uygun olan e-business gereksinimlerinizi karşılayacak network strateji ve dizayn çözümleri sunar. Ağ danışmanlarımız sahip olduğunuz veya kurmayı düşündüğünüz ağ yapısını aşağıdaki temel kavramlar dahilinde inceler ve size en uygun yapıyı sunar.

Süreklilik:
Ağ altyapınızın işletmenin sinir sistemi olduğu öze alınarak, işlerinizin kesintiye uğramaması için incelenir ve sürekliliğin sağlanması için gerekli düzenlemeler yapılır.

Güvenirlik:
Ağ yapınızın ister lokal ister geniş alan olsun dışarıdan ve içeriden oluşabilecek güvenlik açıkları ve saldırılara karşı güvenilir hale getirilmesini sağlayan düzenleme ve modifikasyonlar yapılır.

Yönetebilirlik:
İşleyişinizin sürekli ve kontrol edilebilir olması için karmaşıklaşan yapılarda kurulan veya kurulacak olan ağ yapısının kolaylıkla denetlenebilir, geliştirebilir olması önemlidir. Ağ danışmanlarımız bu konuda altyapınızı inceleyerek gerekli düzenleme ve modifikasyonları önererek, sisteminizi yönetmenize yardımcı olurlar.

Ölçeklenebilirlik:
Süreklilik ve yönetebilirlik kadar esas olan unsurlardan biri olan ölçeklenebilirlik büyümeyi veya genişlemeyi hedefleyen organizasyonunuzun optimum maliyetlerle en iyi performansa sahip olması için danışmanlarımız tarafından incelenerek sizin beklentilerinize göre dizayn veya modifiye edilir.

WAN/LAN uygulamaları:
Şirketler ve kurumların lokal olarak çalışan ağlarının dışında şube ofisleri ve bunlarında kendi aralarında geniş alan ağları vardır. Kurumların Lokal ağ bağlantıları günümüzde daha çok ethernet ve kablosuz ağ teknolojisiyle yapılmaktadır. Şubelerde kendi aralarında Frame Relay, Leased Line, ATM, ISDN ve ADSL gibi kiralık hatlar üzerinden WAN Protokolleriyle bağlanmaktadır. Mental Bilişim LAN/WAN entegrasyonunuzu belirtilen teknolojileri kullanarak sağlamakta ve konularla ilgili danışmanlık hizmetlerini de vermektedir.

Kablosuz Ağ Uygulamaları:
Günümüz teknolojisinde artık dataları da kablosuz olarak RF’lerle iletmek mümkündür. Wireless teknolojisi artık standartlara uymakta ve performansı gün geçtikçe artmaktadır. Kablosuz networklerin kablolulara oranla bir takım dezavantajları olmasına rağmen birçokta avantajı bulunmaktadır. Birkaç örnek vermek gerekirse, yapılarınızın orjinalliği ve fiziksel görünümü değişmeden ağ kurabilmekte , var olan ağ çok rahat genişletebilmekte kullanıcı eklenmesi sorun olmaktan çıkmaktadır.

VPN:
Şirketler kiralık hatlardan ve internet üzerinden merkeze bağlanıp birçok uygulama çalıştırabilmekte ve base data sorgulaması yapabilmektedir. Bu bağlantının daha güvenli bir şekilde yapılabilmesi için uçtan uca tünel açılarak dataların şifrelenmesi gerekmektedir. Mental Bilişim VPN teknolojisini donanım ve yazılım tabanlı projelendirerek uzman kadrosuyla uygulamaya geçirebilmektedir.

Ağ Yönetim Danışmanlığı:
İnternet erişimi olan tüm sistemlerde saldırı ve virüs tehdidi potansiyel olarak her zaman bulunmaktadır. Saldırganların ve virüslerin sayısı günden güne artmaktadır. Her geçen gün yeni güvenlik açıkları tespit edilip internette yayınlanıyor. Program üreticileri bu açıklar için hızla yamalar üretip yayınlıyorlar ama çoğu kişi bunları ya haberi olmadığından yada kurması zor olduğundan kurmuyor. Ayrıca var olan açıkları kullanarak yapılan saldırıları kolaylaştıran hazır birtakım programların internet üzerinde bulunabilmesi, güvenlik ve programlama hakkında fazla teknik bilgisi olmayan kişilerin de kolayca saldırı yapmalarını sağlıyor.
Ağ Yönetim Danışmanlığı müşteri sistemlerinin saldırgan ve yıkıcı etkenlerden koruması amacıyla hazırlanmış bir hizmettir.


İletişim  :  0(537)954 3707

Error: Contact form not found.

Tıkla Hemen Ara