Masa üstü ve Dizüstü bilgisayar teknik servis çözümler

Masa üstü ve Dizüstü bilgisayar teknik servis çözümler

iletişim: 05379543707


İşinin Ehli Teknik ekip ve Son Teknoloji servis ürünlerimizle  hizmetinizdeyiz…

Her Marka Masa üstü ve Dizüstü Bilgisayar lcd ekran tamiri, değişimi, onarımı, Diz Üstü bilgisayar ram değişimi, ram yükseltme, Notebook harddisk değişimi,Dizüstü Bilgisayar anakart tamiri, Notebook bios yazılımı güncellenmesi, dizüstü bilgisayar lcd ekran inverter tamiri, Notebook dvd-rw tamiri, Notebook lcd ekran kablosu tamiri, Notebook adaptör tamiri ve onarımı, Notebook ekran kartı tamiri,  Notebook işlemci değişimi, cpu değişimi,  netbook floresan değişimi, anakart chip değişimi ve her marka her model bilgisayarınızın parça ve çip değişimi yapılır.

DENİZLİ RG Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti..

Denizli Bilgisayar Servisine hoşgeldiniz. Denizlide Masaüstü bilgisayar, Laptop teknik servis, tamir ve satış hizmetleri vermekteyiz. Bilgisayarınızın yazılımsal veya donanımsal sorunlarına  Uzman ekibimizle yerinde çözüm getirmekteyiz. Ayrıca sitemizde bilgisayar dünyası ile ilgili en güncel haberleri ve basit yazılımsal sorunlar ile ilgili kaynaklarıda bulabileceksiniz.

Denizli Laptop Servisi 

Kurumsallaşma merhalesini çoktan bitirmiş olan firmamızın diğer firmalar ile olan ana farkı Notebook tamiri konusunda dünyada bulunan son teknolojiyi kullanan ilk firma olmamızdır.

Laptop Yedek parça, Masa üstü bilgisayar donanımları, Tamir satış ve teknik servis hizmeti ile Deizliye özel servis hizmeti vermekten gurur duyuyoruz..


iletişim: 05379543707


[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]

Tıkla Hemen Ara