Manisa Bilgisayar Servisi

RG Bilgisayar 7/24 Yerinde Kaliteli Güvenilir Servis Hizmeti

Manisa Bilgisayar Servisi

iletişim : 05379543707

Bilgisayar bakım, onarım firması olarak kurumsal veya bireysel olarak hizmet veren tüm marka ve modellerin teknik bakım ve işlemlerini yapmaktayız. Bilgisayar ve laptopların tüm sorunlarını çözümleyen ayrıca hizmetleri ayağınıza kadar getiren kurumsal teknik servis firmasıyız.

Laptop teknik servis kapsamında yaptığımız hizmet siz kıymetli müşterilerimizin teknik ve kişisel hataları ile ilgili bütün problemini kapsamına almaktadır. Bütün bilgisayar donanım ve program problemini gidererek, yedek parça ihtiyacı bulunduğu anlarda sizlere yedek parça ileterek kaldığınız yerden devam etmenizi sağalamaktadır. Sorununuz ne kadar büyük ve sorunlu olursa olsun gece gündüz demeden biz sizin işlerinizin aksamadan ilerlemesini sağlamak amacıyla varız.

Aynı zamanda da kurumsal şirketlere yönelik sunmuş bulunduğumuz bilgisayar bakım anlaşması hizmeti ile bütün şirketlerin IT & BT problemlerine çözüm üreterek anlık olarak meydana gelen problemlere çözümler üretmekteyiz. Bilgisayar bakım anlaşması kapsamında bütün düzenin koruma altına alınmasını sağlamakla beraber bilgi güvenliğinizi de sağlamış olmaktasınız.

LAPTOP BAKIM ONARIM FİRMASI

Dizüstü bilgisayar kullanımın son kullanıcılarda yaygınlaşması ve gerekse başka teknolojik gelişmelerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi son kullanıcılar içersinde profesyonel ve etkili hizmet veren teknik servis ihtiyacını arttırmıştır. Laptop ve bilgisayar arızaları kullanıcılarının her an karşılaşabileceği bir durum olmakla beraber, bize göre de kullanıcılar içinde kaçınılmaz bir durum.

Laptop Garanti Süresi

Ülkemizde satılan laptop ve notebookların şimdilik garantileri bitmeden arızalanma seviyesi %40 gibi gerektiğince yüksek bir orandır. Garanti zamanı içerisinde iken kullanıcıları çok etkilemeyen bu durumlar, garanti zamanı bittikten sonra yetki sahibi servislerin belirlemiş bulunduğu, yüksek parça ve işçilik ücretlerine ek olarak arızalı parçaları onarım yapmadan birebir değiştirmeleri de notebook kullanıcıları için yüksek servis ücretleri ödemelerine neden olmaktadır.

Bu durumlarla karşılaşılmaması için laptop ve bilgisayar teknik servis departmanına elektronik laboratuarı kurmuştur, elektronik laboratuarında ise yıllar yüzlerce dizüstü bilgisayara tekrar kullanıma açmıştır.

Bilgisayar ve laptop bakım onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa sürede arızalı bilgisayarlarınıza en doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model bilgisayarlar için garantili onarım, bakım, servis, onarım hizmetleri vermekteyiz.

Tıkla Hemen Ara