Laptop & Notebook Lcd – Led Ekran Değişim ve Onarım Servisi

RG Bilgisayar 7/24 Yerinde Kaliteli Güvenilir Servis Hizmeti

Laptop & Notebook Lcd – Led Ekran Değişim ve Onarım Servisi

13 Mart 2020 Acer Ekran Değişimi Asus Ekran Değişimi Casper Ekran Değişimi Dell Ekran Değişimi Hp Ekran Değişimi Laptop Ekran Değişim Lcd Ekran Değişim Led Ekran Değişim Lenovo Ekran Değişimi Monster Ekran Değişimi Msi Ekran Değişimi Notebook Ekran Değişim Packard Bell Ekran Değişimi Samsung Ekran Değişimi Toshiba Ekran Değişimi 0
Rg Bilgisayar Hizmetler

Denizli Laptop  & Notebook Lcd Ekran ve Led Ekran Değişim ;

iletişim : 05379543707

Her marka model notebookların ekran değişimleri garantili olarak yapılmakdır ( Laptop ekran Tamiri, laptop ekran değişimi, notebook ekran tamiri, notebook ekran değişimi, macbook ekran değişimi, macbook pro ekran değişimi ). Arıza tespiti yapılan notebooklardan onaylanmaması durumunda ücret talep edilmemektedir.

Laptop & Notebook Ekran Değişimi / Tamiri – 1 Yıl Parça Garantili olarak değiştirilmektedir.
Hem fiyat, hem kalite hemde garanti olarak bir çok mutlu müşteriye sahibiz bunun dışında size zamanda kazandırıyoruz. Firmamıza gelen Arızalı ürüne 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılıp geri dönüş sağladıktan sonra onarıma hemen başlıyoruz.

Dizüstü bilgisayarlardaki LCD ekranlar, aralarında koyu sıvı kristal malzeme bulunan iki ince katmandan oluşmaktadır. Cam dışarıdan bir plastik tabakayla kaplanmış durumdadır.Bununla birlikte, camdaki çatlaklar genellikle hissedilemez bir hal alır çünkü plastik kaplama nadiren kırılır veya çatlar.

Lcd Ekran Kırılmaları ;

  • Ekranda çizgiler veya desenler görünebilir. Çok sayıda çizgi veya sadece birkaç satır olabilir.
  • Siyah “noktalar” da görünebilir. Bu, bir çatlaktan dışarı akan sıvı kristal malzeme olabilir. Çizgilerin ortaya çıkmasına neden olan, ancak hiçbir sıvı kristal lekesi bulunmayan bir çatlak mevcut olabilir. Noktalar küçük olabilir veya daha sonra görünebilir veya zamanla büyüyebilir.
  • Ekran tamamen siyah olabilir; Bununla birlikte, yakından bakarsanız bazı çeşitli desenler genellikle görülebilir.

iletişim : 05379543707

Tıkla Hemen Ara