Laptop Notebook Bilgisayar Tamiri Denizli

RG Bilgisayar 7/24 Yerinde Kaliteli Güvenilir Servis Hizmeti

Laptop Notebook Bilgisayar Tamiri Denizli

14 Nisan 2019 bilgisayar tamircisi Bilgisayar Tamircisi Denizli bilgisayar tamiri Bilgisayar Tamiri Denizli Laptop Tamircisi Denizli Laptop Tamiri Laptop Tamiri Denizli Notebook Tamircisi Denizli Notebook Tamiri Notebook Tamiri Denizli 0
denizli rg bilgisayar servisi

Rg Laptop Notebook servisi

iletişim : 05379543707

Günümüz de Masa üstü bilgisayarların yerlerini artık Laptop , Notebook , Dizüstü ve tablet bilgisayarlar almıştır . Laptop veya Notebook bilgisayarlarımızı kullanırken bazen aksilikler olabiliyor. Bu aksiliklerin en başında sıvı teması geliyor yani biz bilgisayarımızda çalışmalarımızı yönetirken kahvemizi veya çayımızı yanımıza alıyoruz ufak bir dalgınlığımız Notebook veya Laptop bilgisayarımızın genellikle klavyesine veya genel olarak üzerine dökülüyor. Bu aksilik hepimizin başına gelebilir bu aşamada doğru yolları izleyerek bilgisayarımızı en az masrafla kurtarabiliriz . Bu aşamada ilk olarak yapmamız gereken bilgisayarımızın Bataryasını ( pilini ) sökmek Eğer fişe bağlı olarak çalışıyor ise fişten sökmek elektrik bağlantısını tamamen devre dışı bırakmak gerekir daha sonra Bilgisayarımızın içerisine giren sıvıların çıkması için ters vaziyette bırakılması gerekir . sonraki aşamada RG Bilgisayar Servisine Laptop veya Notebook Bilgisayarınızı getirerek Bilgisayarınızın ana kart , işlemci ,harddisk , Ram bellek ve klavyesindeki sıvı temaslarını temizletmeniz gerekmektedir. Denizli RG Laptop Servisi Temizleme işlemini yaparak bilgisayarınızda oluşan hasarları RG Bilgisayar olarak tespit ettikten sonra tarafınıza değişmesi gereken parçaları ve maliyetini iletmekteyiz onayınız dahilinde onarım işlemlerine başlayarak Bilgisayarınızda onarımını ve değişimini yaptığımız parçaların garantisini vermekteyiz.
Denizli Laptop ve Notebook Servisi RG bilgisayar 7 gün / 24 saat oluşabilecek sorunlarınıza çözüm bulmaktadır iletişim : 05379543707 . Notebook , Laptop veya Netbook Bilgisayarlarınızda sıklıkla görülen arızalardan biriside Harddisk ( Hdd ) hatasıdır . Harddisklerin belirli bir çalışma saati vardır bu çalışma saati Sabit diskinizin markasına göre değişmektedir ortalama olarak; 45000 – 50000 saat aralığında çalışma ömrü vardır bu çalışma saati sona doğru yaklaştıkça bilgisayarımızın performansı ve çalışma hızı düşmektedir. Denizli RG Bilgisayar Laptop Notebook servisine bilgisayarınıza genel bir check up (Tarama) işlemi yaptırarak yarı yolda kalmadan önlem alabilirsiniz.
RG Bilgisayar Notebook Laptop Servisinde verdiğimiz hizmetler ;

 • Notebook , Laptop Check up (Tarama) Performans ve Arıza tespiti.
 • Notebook , Laptop Fan ve İşlemci Fanı Temizliği.
 • Notebook , Laptop Termal Macun Değişimi.
 • Notebook , Laptop Harddisk veya Ssd Değişimi.
 • Notebook , Laptop Cover Kapak Değişimi.
 • Notebook , Laptop Kasa Değişimi.
 • Notebook , Laptop Klavye Değişimi.
 • Notebook , Laptop Ekran ( Lcd , Led ) Panel Değişimi.
 • Notebook , Laptop Anakart Değişimi.
 • Notebook , Laptop Ekran Kartı Değişimi.
 • Notebook , Laptop Chip Degişimi.
 • Notebook , Laptop Bios pili Değişimi.
 • Notebook , Laptop Wireless Kart Değişimi.
  Denizli Rg Bilgisayar Servisi olarak Notebook veya Laptop Bilgisayarlarınızda oluşabilecek arızaların hepsini garantili olarak tamir ve onarım yapmaktayız.
  İletişim : 05379543707
Tıkla Hemen Ara