DENİZLİ LENOVO SERVİSİ-RG BİLGİSYAR SERVİSİ

RG Bilgisayar 7/24 Yerinde Kaliteli Güvenilir Servis Hizmeti

DENİZLİ LENOVO SERVİSİ-RG BİLGİSYAR SERVİSİ

15 Haziran 2021 Denizli Bilgisayar Satış Denizli bilgisayar servis Denizli Bilgisayar Servisi Denizli bilgisayar servisleri Denizli bilgisayar tamir Denizli Bilgisayar Tamir Servis Denizli Bilgisayar Tamirci Denizli bilgisayar tamircileri Denizli bilgisayar tamircisi denizli bilgisayar tamiri Denizli Bilgisayar Teknik Servis Denizli bilgisayar teknik servisi Denizli Bilgisayar ve Laptop Servisi Denizli Bilgisayar ve Laptop Tamiri Denizli Lenovo İdeapad Servisi Denizli Lenovo Legion Servisi Denizli Lenovo Servis Denizli Lenovo Servisi Denizli Lenovo Teknik Servis Denizli Lenovo Teknik Servisi Denizli Lenovo Think Servisi Denizli Lenovo Yoga Servisi 0
Rg Bilgisayar Hizmetler

DENİZLİ LENOVO SERVİSİ-RG BİLGİSYAR SERVİSİ

Denizli de  LENOVO Notebook ve Laptop Servisi olarak 15 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel teknik ekibimizle cihazınızda oluşan bütün problemleri çözmek için hizmetinizdeyiz. RG Bilgisayar servisimize getirdiğiniz tüm modeller için yedek parça stoğumuz mevcuttur. Servisimiz aynı gün içinde arıza tespiti yapılarak cihazın sorunları ve fiyat  hakkında  kullanıcıya bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın sorunlarını çözmek için profesyonel teknisyenlerimiz işlemlere başlar. Arızaları giderilen cihaz test edilerek  kullanıcıya teslim edilir.  RG Bilgisayar Servisi  6 ay kullanılan parça  ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Lenovo marka cihazlarda genelde kullanıcı hatasından kaynaklanan Ekran kırılması, klavye , panel, şarj soketi kırılması. Yüksek voltajdan veya sıvı temasa maruz kalan anakart arızaları başlıca sorunlardır. Lenovo tamiri konusunda RG BİLGİSAYAR SERVİSİ uzman ve profesyonel teknisyenlerimizle sizlere her konuda yardımcı olmak için hizmet vermekteyiz. RG BİLGİSYAR SERVİSİ (0537 954 3707) BİLGİ VE DESTEK ALABİLİRSİNİZ.

DENİZLİ LENOVO LAPTOP ANAKART TAMİRİ-RG BİLGİSAYAR

Lenovo cihazların anakart değişimini ve tamiri yapılır. Anakart üzerindeki tüm sorunlar,işlemci, ram sorunu, USB portları, anakart üzerindeki entegrelerin arızaları profesyonel teknisyenlerimiz tarafından  kalıcı çözümle  işçilik garantisiyle  yapılır

LENOVO MENTEŞE- KASA TAMİRİ

Lenovo laptop zamanla sertleşen menteşeler ya da cihazı tek taraflı veya yanlış açmayla kırılmış olabilir. Düşme veya darbeye bağlı olarak kırılabilir. Lenovo servisi  olarak kırık menteşe ve kasa tamiri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır .Uygun fiyat, kaliteli işçilik anlayışımızla, müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunmaktayız.

LEVOVO LAPTOP HARDİSK(HDD)-SSD DEĞİŞİMİ

Belirli bir süre sonra işlevini yitiren harddiskler donma, kasma gibi sorunlara yol açabilir. HDD ler SSD ye göre veri yazma ve okuma değerleri düşük olduğu için kullanıcıyı memnun etmemektedir . Eğer daha hızlı performans istiyorsanız SSD Disk takmanızı öneririz. Harddisk değişimini aynı gün içinde değişimini ve tüm kurulumlarını yaparak kullanıcıya teslim edilir. Bilgi ve destek almak için DENİZLİ RG BİLGİSYAR SERVİSİNE(0537 954 3707)  ulaşabilirsiniz. 

LENOVO LAPTOP-NOTEBOOK EKRAN DEĞİŞİMİ

Lenovo tüm modeller için ekran stoğumuz mevcuttur.1 saat içinde ekran değişimini yaparak sizlere teslim edilir. Takılan ekranın kullanıcı hatası olmamak şartıyla  1 yıl birebir değişimi yapılır.

LENOVO LAPTOP PİL DEĞİŞİMİ

LENOVO ŞARJ SOKETİ TAMİR VE DEĞİŞİMİ

LENOVO ADAPTÖR TAMİR VE DEĞİŞİMİ

 Bilgisayar ve teknolojik cihazlar için adaptör seçimi önemlidir. Notebooklarda batarya volt-amper değeri ile adaptörün uyumlu olması lazım. herhangi bir adaptörün  ucu uyuyor olabilir fakat volt-amper değerleri farklı olabilir. Böyle durumlarda cihazınız, pil,  adaptör  ısınabilir hatta patlayabilir ve anarkart üzerinde ciddi sorunlara sebep olabilir . Doğru pil ve şarj cihazı önemlidir. Destek ve bilgi için RG BİLGİSAYAR Servisimize ulaşabilirsiniz.

LENOVO KLAVYE DEĞİŞİMİ

DENİZLİ LENOVO LAPTOP EKRAN KARTI TAMİRİ VE DEĞİŞİMİ

LENOVO YAZILIMSAL DESTEK

Lenovo laptopların donanımsal sorunlarının yanı sıra yazılımsal olarak da destek hizmeti sunmaktayız. RG BİLGİSAYAR SERVİSİ format, BİOS güncelleme, veri kurtarma ,program kurma, virüs programı,işletim sistemi kurma gibi bir çok konuda sizlere hizmet vermekteyiz.

 DENİZLİ LENOVO RG BİLGİSAYAR SERVİSİ ORJİNAL YEDEK PARÇA ,KALİTELİ İŞÇİLİK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HER ZAMAN TEMEL PRENSİBİMİZ. TÜM SORRLARINIZ VE BİLGİ İÇİN 0537 954 3707 ARAYABİLİR YA DA SAYFAMIZDA Kİ  FORMUMUZDAN İLETİŞİME GEÇENİLİRSİNİZ.

 

Tıkla Hemen Ara