Denizli Casper Teknik Servisi-Laptop Tamiri-RG Bilgisayar Servisi

RG Bilgisayar 7/24 Yerinde Kaliteli Güvenilir Servis Hizmeti

Denizli Casper Teknik Servisi-Laptop Tamiri-RG Bilgisayar Servisi

7 Haziran 2021 Denizli Bilgisayar Satış Denizli bilgisayar servis Denizli Bilgisayar Servisi Denizli bilgisayar servisleri Denizli bilgisayar tamir Denizli Bilgisayar Tamir Servis Denizli Bilgisayar Tamirci Denizli bilgisayar tamircileri Denizli bilgisayar tamircisi denizli bilgisayar tamiri Denizli Bilgisayar Teknik Servis Denizli bilgisayar teknik servisi Denizli bilgisayar teknik servisleri Denizli Bilgisayar ve Laptop Servisi Denizli Bilgisayar ve Laptop Tamiri Denizli Casper Nirvana Servisi Denizli Casper Servisi Denizli Casper Teknik Servis Denizli Casper Teknik Servisi 0
Rg Bilgisayar Hizmetler

Denizli Casper Teknik Servisi-Laptop Tamiri-RG BİLGİSAYAR SERVİSİ

RG BİLGİSAYAR SERVİSİ profesyonel teknik ekibi ve bilgi birikimiyle bilgisayarınızda oluşan her türlü probleminizi çözüyoruz. Arıza tespiti yapıp siz değerli müşterilerimize arayarak bilgilendirme ve onay aldıktan sonra tamir işlemini yapmaktayız. Denizli’nin en güvenilir ,en ekonomik ,en hızlı servisi RG BİLGİSAYAR SERVİSİ  olarak hizmetlerimizi sunmaktayız.

Casper laptopların; anakart tamiri, ekran kartı tamiri, chipset tamiri, kasa tamiri, menteşe tamiri, ekran değişimi, klavye değişimi, şarj girişi (soket) tamiri, fan bakımı işlemlerini en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Casper Laptop Yedek Parça Şatışı

Casper laptoplar için; klavye, batarya (pil), şarj cihazı (adaptör), ekran (lcd-led panel), harddisk, ram, alt kasa, üst kasa, ekran arka kasası (cover), ekran çerçevesi (bezel), menteşe, dvd sürücü, notebook çantası gibi tüm ürünlerin satışını en uygun fiyatlara ve garantili olarak yapmaktayız. Güncel fiyatlar için 05379543707 arayabilir whatsapp üzerinden  iletişime geçebilirsiniz.

 

Casper Laptop Anakart Tamiri-Casper Laptop Anakart Arızası Nasıl Anlaşılır ?

Laptop Kilitlenmesi

Başlatma Sorunu

Bilgisayar işletim sistemine erişemiyor veya ekranda hiçbir şey göstermiyorsa (siyah ekran). Bu bozuk anakartın çok yaygın bir belirtisidir. Bilgisayar açılır, güç ışığı yanar, fanlar çalışır, ancak cihazda başka hiç birşey yapamazsınız

İşletim Sistemi Hataları

Yavaşlama Yanıt Vermeme

Sistemin genel olarak yavaşlaması veya saniyeler veya dakikalar boyunca yanıt verememesi olarak görünebilir. Bu hata ayrıca, sık olarak harddisk problemlerinde de görülebiliyor.

Çevresel Hatalar

Bozuk renkler veya açılmama, harici cihazlarda ve usb bağlantı noktalarında hatalar, ekran hataları.

Casper Laptoplarda Anakart Neden Arızalanır ?

Aşırı ısınma anakart üzerindeki chipset ve bga da hasar oluşturur.Anakartın yanmasına sebep olur. Laptop darbe almış olabilir. Sıvı temas. Laptopunuzun adaptörünü değiştirmiş olabilirsiniz. Yanlış adaptörler de voltajdan dolayı anakart arızalarına sebep olabilmektedir. Aynı zamanda elektrik kesintilerine bağlı anakart arızalarıda ortaya çıkabilmektedir. Başlıca sebep olarak bunlar sayılabilir başka sebeplerden de ankartınız da hasarlar oluşabilir.

Casper Ankart Tamiri-Değişimi ve bilgisayarınızda oluşan diğer sorunlarınız  için sizi Denizli RG BİLGİSAYAR Servisimize bekliyoruz.

Casper Laptop Ekran Değişimi

Tüm ekran modelleri için ekran değişimini 1 YIL GARANTİLİ olarak yapmaktayız.

Casper Laptop Kasa Tamiri / Değişimi GARANTİLİ

Zamanla sertleşen menteşeler nedeniyle zorlayarak ya da cihazı tek tarafından açıp kapatmaya bağlı olarak, menteşe yerlerinden kırılabilmektedir. Düşme veya darbeye bağlı olarak kasa kırılabilir.

Casper Laptop kasa tamirini alanında uzman, profesyonel    ve tecrübeli teknik ekibimiz tarafından en kısa sürede yapılmakta. Uygun fiyat, kaliteli isçilik anlayışımızla, müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunmaktayız.

Casper Laptop Klavye Değişimi

Laptop klavye sıvı ile temasında bozulabilir. Tuşları hasar görmüş ve işlevini yitirmiş olabilir. Maalesef ki klavye tamiri olmayıp klavye takımının tamamen değişimi yapılmakta.

Casper Laptop Fan Bakımı ve Temizliği

Denizli  BİLGİSAYAR Teknik Servis ekibi olarak aşırı ısınma, kapanma ve benzeri sıkıntıları olan Casper notebooklarınızın fan bakımı işlemini en uygun fiyatlara ve 6 ay garanti ile yapmaktayız.

Aşırı ısınan cihazda ani kapanmalar yaşanır. Genelde bu kapanmaların sonrasında laptopu tekrar çalıştırabilmek için, bir süre soğumasını beklemeniz gerekecektir. Ayrıca ısınan faz daha hızlı dönmeye çalışacaktır. Bu hızlı dönüşler hem gürültü yapar, hem de fanın ömrünü kısaltır. Bir süre sonra fan artık verimsiz çalışmaya başlar ve performansta ciddi kayıplar olur.

Termal macun işlemci ve ekran kartı üzerinde ısı aktarımını sağlar. Termal macun ömrü kullanıma bağlı olarak kuruyabilir ve işlevini yitirebilir. Düzenli olarak bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz. Servisimizde tüm Casper Laptop modellere uygun bakım ve kaliteli macun değişimi   profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılır.

Tıkla Hemen Ara