Denizli Bilgisayar

RG Bilgisayar 7/24 Yerinde Kaliteli Güvenilir Servis Hizmeti

Denizli Bilgisayar

8 Kasım 2018 Bilgisayar Servisi Denizli Acer Servisi Denizli Asus Servisi Denizli Bilgisayar Denizli Bilgisayar Servisi Denizli Bilgisayar Tamir Servis Denizli Bilgisayar Teknik Servis Denizli Dell Servisi Denizli Exper Servisi Denizli Fujitsu Servisi Denizli Hp Servisi denizli laptop servisi denizli laptop tamiri Denizli Lenovo Servisi denizli masaüstü bilgisayar servisi Denizli Modem Kurulumu Denizli Msi Servisi Denizli Notebook Servisi denizli notebook servisi tamiri denizli notebook tamiri Denizli Packard Bell Servisi Denizli Samsung Servisi Denizli Sony Vaio Servisi Denizli Teknik Servis Denizli Toshiba Servisi Genel Modem Kurulumu Notebook Servisi Teknik Servis 0
Denizli Bilgisayar Teknik Servisi

Denizli Bilgisayar Teknik Servisi

Denizli Bilgisayar

Denizli Bilişim, Teknik Servis Hizmeti Yerinde Servis Hizmeti  İletişim: 05379543707

Denizli Bilişim , bölgesindeki bütün kurumsal firmalara bilgisayar servisi hizmeti vermektedir. Bilgisayar servisi hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal veya yazılımsal sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde veya Denizli Bilişim, Teknik Servis‘inde tamiri, yenilenmesi gibi işlemleri kapsamaktadır.Denizli bölgesinin neresinde olursanız olun, Markalı – markasız bilgisayarların, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizle hizmetinizdeyiz.

Sürekli internet bağlantıları, her saat yenileri eklenen virüsler, hem ev hem ofis bilgisayarlarını her geçen gün daha fazla tehdit etmeye devam etmekte. Kimi zaman, bir oyunun en heyecanlı yerinde, kimi zaman bir ödevi hazırlarken, kimi zaman ticari programınıza bilgi girerken, veya patronunuzun çok sinirli olduğu bir günde, sizden rapor istediğinde, aniden elektrikler kesildi ve bilgisayarınız bir daha açılmadı, yok yok, bilgisayarınızın faresi istem dışı, hareket ederek bilgisayarınızı kullanmanıza fırsat vermiyor. Ne yapacaksınız şimdi? Bilgisayardan anlayan birileri gelinceye kadar beklemek?, O hiç gelmeyen bilgisayarcınızı bir daha arayıp şansınızı denemek? Hayır bu iki çözümde kulağa hoş gelmiyor, isterseniz yeni baştan başlayalım, arayın bizi, daha telefonda iken birazdan sorunlarınızın çözüleceğinden emin olun, sonra güler yüzlü bir personelimiz gelsin, sorunlar çözülsün, hatta siz bir çay ikram ederken, bilgisayarınızı nasıl daha verimli kullanabileceğinize dair de bir kaç tüyo alın, ve bir dahaki sorununuzda, sadece yüzünüzde bir gülümseme olsun, bilin ki bundan sonrası belli… Sorunlar hiç bir zaman bitmez, tükenmez, önemli olan çözümü kimin vereceğini bilmek ve biraz sabır. Sadece Bir Telefonunuzu Bekliyoruz.

Oluşabilecek Bilgisayar Arızaları ev Yapılması Gerekenler

Bilgisayarınız çalışırken aniden elektrik kesildi ve bilgisayarınız kapandı. Düğmeye defalarca basmanıza ragmen hiçbir tepki yok, kabloları tekrar tekrar söküp takmanıza ragmen hiçbir hareket olmuyorsa yapılması gereken işlem;

Denizli Bilişim Teknik Servisi olarak öncelikle bilgisayarınızın elektrik kablolarının sağlam olup olmadığı kontrol edilmeli, olası bir yüksek voltajda elektrik kablonuz arızalanmış olabilir. Bu nedenle sağlam olduğuna emin olduğunuz bir elektrik kablosunu denemenizde fayda var. İkinci etapta ise bilgisayarınızın güç kaynağının kontrol edilmesi gerekli. Yine yüksek voltajın gelmesi veya elektrik voltajlarının aniden yükselip düşmesi sonucu elektrik kablonuz ile birlikte güç kaynağınızda yanmış olabilir. Bu nedenle kablo değişiminden sonra güç kaynağının değişmesi gereklidir. Oluşabilecek bir başka sorun ise , egerki voltaj oldukça yüksek bir değerde geldi ise güç kaynağı dışında bilgisayarınızın anakartınada zarar vermiş olabilir. Bu durumda tabiki yapılması gereken anakartında değişmesidir.

Peki bu durumlar ile karşı karşıya kalmamak için alınması gereken önlem nedir?

Denizli Bilişim Teknik Servisi olarak bilgisayarlarınızda ups kullanmanızı öneriyoruz. Ups cihazları gelen elektrik akımını düzenleyerek, bilgisayara iletilmesi gerektiği kadar voltaj verdiği için olası voltaj düşmeleri ve yükselmelerine karşı bilgisayarınızı koruyarak bu tarz yanma sorunlarını engellemektedir. Ayrca elektrik kesintilerinde ups sayesinde bilgisayarlarınız bir süre kapanmadan çalışacaktır. Bu süre zarfında kaydedilmesi gereken dosyalarınızı kaydedip bilgisayarınızı güvenle kapatabilirsiniz.

 İletişim: 05379543707

rgyazilim@gmail.com

Error: Contact form not found.

 

Tıkla Hemen Ara