Denizli Bilgisayar Servisi Bilgisayar Tamiri

RG Bilgisayar 7/24 Yerinde Kaliteli Güvenilir Servis Hizmeti

Denizli Bilgisayar Servisi Bilgisayar Tamiri

29 Mayıs 2021 Denizli Bilgisayar Denizli Bilgisayar Satış Denizli bilgisayar servis Denizli Bilgisayar Servisi Denizli bilgisayar servisleri Denizli bilgisayar tamir Denizli Bilgisayar Tamir Servis Denizli Bilgisayar Tamirci Denizli bilgisayar tamircileri Denizli bilgisayar tamircisi denizli bilgisayar tamiri Denizli Bilgisayar Teknik Servis Denizli bilgisayar teknik servisi Denizli bilgisayar teknik servisleri Denizli Bilgisayar ve Laptop Servisi Denizli Bilgisayar ve Laptop Tamiri 0
Rg Bilgisayar Hizmetler

Denizli Bilgisayar Sevisi , Bilgisayar Tamiri

Teknik Servis Profesyonel Ekip

RG Bilgisayar Profesyonel ekip, Profesyonel ekipman ile teknik servis hizmet ve desteği vermekten gurur duymaktayız. Gerek ekibimiz olsun gerekse kullandığımız ekipman alanında sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Özellikle Apple, Acer, Asus , Lenovo, Hp,Dell , Casper , Monster ,Msi marka laptop ve Apple, Samsung marka telefonlarda vermiş olduğumuz teknik destek hizmetinde başarı oranımız %90 dır.

Bilgisayar Teknik Servis ekibimiz Profesyonel digital mikroskop altında yapmış olduğumuz tamirlerde hata oranını çok aşağılara düşürüyoruz. Tamir sonrası farklı bir teknik ekip elemanımız kontrol ve test işlemini yaptıktan sonra ürünü siz müşterilerimize teslim ediyoruz.

Denizli Bilgisayar Servisi Ayrıca ekiplerimiz ürünlerinizi evinizden alıp evinize teslim hizmetini yapmaktadır. Sabah 9:00 ile 24:00 arasında yaşacağınız sorunlarda telefon ile destek veren firmamız 2 e-mail ve sitemiz üzerinde canlı destek ile destek vermektedir.

 

RG Bilgisayar Teknik Servis Garantisi,

Denizli RG Bilgisayar Servisinde Arızaya getirmiş olduğunuz ürünü kontrol edip arızadan aldıktan sonra, ürününüzün garantisi başlamakta olup ve yapmış olduğumuz arıza ile kaynaklı tekrarlanan herhangi bir sorunda tüm teknik servis ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Denizli Bilgisayar Servisi Arızaya vermiş olduğunuz ürün takibinizi gerek web sitemizden gerekse telefon ile yapabileceğiniz yazılım desteğimiz ile ürününüze adım adım ne yapıldığını kontrol edebilecek ürününüz işlemi sonuçlandırıldığında ise SMS ile bilgi alabileceksiniz.

Denizli Bilgisayar Servisi Firmamız Bilgisayar teknik servis hizmetlerinde lider olma yolunda ilerlemekte olup bunun için gerekli tüm eğitim ekipman ve destek hizmetini almayı kendine görev bilmektedir.

Denizl

 

Tıkla Hemen Ara