Denizli APPLE TEKNİK SERVİSİ – Denizli MACBOOK TAMİRİ – Denizli İPAD TAMİRİ

RG Bilgisayar 7/24 Yerinde Kaliteli Güvenilir Servis Hizmeti

Denizli APPLE TEKNİK SERVİSİ – Denizli MACBOOK TAMİRİ – Denizli İPAD TAMİRİ

23 Aralık 2021 Denizli İMac tamircisi Denizli Macbook servis Denizli macbook servisi Denizli Macbook tamir servisi Denizli macbook tamiri İMac servis Denizli İMac servisi İMac tamirci İMac tamiri Macbook Air pil değişimi Macbook pro servis Macbook servisi Macbook tamir Macbook tamircisi 0
Rg Bilgisayar Hizmetler

APPLE TEKNİK SERVİSİ-MACBOOK TAMİRİ-İPAD TAMİRİ

İMac Tamiri Garantili Teknik Servis Hizmeti

Denizli RG Mac Servisi, Mac’iniz için gerekli tüm şartlara sahibiz. iMac profesyonel Eğitimli personellerimiz tarafından tamir işlemleri yapılır. Gönül rahatlığıyla  Macbook’u RG Bilgisayar servisimize getirebilirsiniz. Arızanız ne olursa olsun servisimizde çözüme kavuşturalım.

Sorunları kendiniz çözmeye ,tamir etmeye çalışmayın. Macbook’unuzu arıza tespitinden sonra size arıza ve fiyat hakkında bilgi verip onayınızı aldıktan sonra tamir işlemi yapıyoruz.

DENİZLİ APPLE SERVİS HİZMETLERİ

Ekranı Donan MacBooK Tamiri. Açılmayan İMac tamir. Macbook anakart tamiri,  Ram yükseltme, yeterli gelmeyen depolama alanını arttırma. Elma logosunda kalan İMac Tamiri. Kırılan veya çizik  ekran değişimi .çizikler oluşan ekran tamiri. Sistem kurulumu, orijinal yedek parça,klavye değişimi. Bakım ve temizlik.

MACBOOK  ŞARJ OLMA SORUNU

İlk akla gelen sorun şarj adaptörü çalıyor mu? Macbook şarj ışığı yanıyorsa ve piliniz dolmuyor ise detaylı  arıza tespiti için servisimize bekliyoruz. Macbook şarj cihazı veya pil arızalı ise orijinal yedek parça ile servisimizde değişimi sağlanmaktadır

YAVAŞLAYAN MACBOOK TAMİRİ

Denizli İMac servisi, Donan ve kasmaya başlayan cihaz epeyce sinir bozucu olabilir .bu sorun genelde harddiskinizden kaynaklanabilir. Yavaşlayan İMac’ler için SSD yükseltme RG Bilgisayar servisimizde yapılmaktadır aynı zamanda onayınız dahilinde depolama alanınızda artırılabilir.

AŞIRI ISININAN VE  GÜRÜLTÜLÜ ÇALIŞAN MACBOOK TAMİRİ

Bulunduğunuz ortama bağlı olarak fanınız ve cihazınızın içi kısa zamanda tozla dolabilir. En büyük düşmanı toz olan fanların yavaşlamasına ve dönmesini engelleyerek soğutma özelliğinin kaybolmasına neden olur . Fazla ses çıkarmaya başlayan fanlar sinirlerinizi bozmaya ve cihazınızda  ciddi arızaların oluşmasına sebep olur.

Fanlar zamanla işlevini yitirebilir. çalışmayan fanlar cihazınızda ısınma sorunlarını ve uzun vadede ciddi sorunlara yol açar.

İMac fan bakımı ve temizliği ihmal edilmemeli. fan değişimi, fan bakımı ve temizlik işlemleri Denizli RG Macbook servisimizde profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

İMac-Macbook Tamiri Denizli RG Bilgisayar Servisimizde Yapılan İşlemlere Garanti Veriyoruz.

SIVI TEMAS TEMİZLİĞİ VE ONARIMI

Öncelikle cihazınıza sıvı döküldüğü ilk an: Cihazı elektrik ile olan bağlantılarından koparmanız gerek.Fişe takılı ise fişten çıkarın. Elektrik ile olan bağlantısını kopardıktan  sonra cihazınızı hemen kapatın.  Cihazın tamamen kapatılması problemlerin büyümemesi için oldukça önemli. Daha sonra zaman kaybetmeden bilgisayarı ters V şeklinde açarak sıvının alta doğru anakarta ilerlemesini engellemelisiniz .Bilgisayarınızı tekrar açmaya çalışmayın

Denizli Bilgisayar Tamircisi Eğer sıvı döküldüğü anda yukarda saydığımız işlemleri gerçekleştirdiyseniz kısmi arızalarla kurtarma olasılığınız var.  Yok eğer gerçekleştiremediyseniz ve sıvı anakarta kadar inmiş olabilirse ciddi ve maliyetli arızalar kapıda demektir  . Sıvıdan dolayı anakart ve diğer tüm bileşenlerinde oksitlenme ve diğer arızalar söz konusu olabilir. Bu tür durumlarda yapılacak en iyi şey zaman kaybetmeden Denizli RG Bilgisayar servisimize getirmeniz arızaların ilerlemesini önleyebilirsiniz

Tıkla Hemen Ara